
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ35x45) Sipo 43lt Οχήματα SIP-SBT44
Για αγόρια
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×30×6 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υφασμάτινο σκαμπό σε ροζ χρώμα, με πολύχρωμες λεπτομέρειες και σχέδιο τις πριγκίπισσες της Disney από την εταιρεία Dimcol . Είναι κατασκευασμένο από πολυεστερικό ύφασμα. Στο κάτω μέρος διαθέτει αποθηκευτικό χώρο ιδανικό για να τοποθετήσετε μικροπράγματα. Μέγιστο βάρος αντοχής: 80 κιλά.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 6 εκ |
| Υψος: | 30 εκ |
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Με καπάκι | Ναί |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 31 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Disney |

Για αγόρια
Σε απόθεμα
1×10×15 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα



4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ύφασμα, με καπάκι
Σε απόθεμα
11×30×22 εκ, για κορίτσια, με καπάκι
Σε απόθεμα


Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
