
Παιδικό Έπιπλο Αποθήκευσης Με 9 Κουτιά (60x29.5x66) A-S Play 195918
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Υφασμάτινο σκαμπό σε μπλε χρώμα, με πολύχρωμες λεπτομέρειες και σχέδιο από τους ήρωες της Marvel από την εταιρεία Dimcol . Είναι κατασκευασμένο από πολυεστερικό ύφασμα. Στο κάτω μέρος διαθέτει αποθηκευτικό χώρο ιδανικό για να τοποθετήσετε μικροπράγματα. Μέγιστο βάρος αντοχής: 80 κιλά.
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 31 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

Ξύλο
Σε απόθεμα
1×10×15 εκ, για αγόρια
Σε απόθεμα

Ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
11×30×22 εκ, για κορίτσια, με καπάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα, με καπάκι
Σε απόθεμα
9×39×28 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα


Για αγόρια
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
46×58×28 εκ, ξύλο, με καπάκι
Σε απόθεμα

7×30×30 εκ, για κορίτσια, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
4×42×42 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα