
Διακοσμητικό Βάζο (Φ16x23) Kersten KAL-1089
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο με ανάγλυφο σχέδιο και μοντέρνο ύφος της εταιρείας Kersten. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Ιδανικό για το σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιαδήποτε άλλη γωνιά του σπιτιού σας επιθυμείτε να δώσετε στυλ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδια σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 41 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Kersten |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Ξύλο, στρογγυλό

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα