
Βάζο ArteLibre Γραμμές Μαύρο Κεραμικό 11.5x11.5x19cm
Κεραμικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Nef-Nef σε μαύρο και λευκό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να διακοσμήσει οποιοδήποτε χώρο, μόνο του ή με λουλούδια. Μπορείτε να το συνδυάσετε με το βάζο του ίδιου σετ για ένα μοντέρνο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.735 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό




Κεραμικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Κεραμικό

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα







Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα