
Διακοσμητικό Βάζο (Φ9.5x20) A-S Fernan 155614A
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο διακόσμησης με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε λευκό χρώμα με εφέ μαρμάρου. Ιδανικό για να τοποθετηθεί και να διακοσμήσει την τραπεζαρία, το τραπεζάκι σαλονιού ή τον μπουφέ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 12 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.95 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό



Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό



Τερακότα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Τερακότα


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα