
Διακοσμητικό Βάζο Με Καπάκι (Φ15x24.5) Estheti 752-20119
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό δοχείο με καπάκι της εταιρείας Estheti σε μαύρο χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι ή την τραπεζαρία και ταιριάξτε το με άλλα είδη διακόσμησης απ' το Spitishop για να φτιάξετε το σπίτι που πάντα ονειρευόσασταν.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό



Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα





Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Επιτραπέζια βάζα, πλαστικό, άτυπο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα

Τερακότα

Κεραμικό, τερακότα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα