
Διακοσμητικό Βάζο (Φ14x24.5) Estheti 752-20183
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε λαχανί χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λαχανί |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, τερακότα
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα