
Κρεμάστρα Τοίχου 4 Θέσεων (40x6) Estia 02-18344
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμάστρα τοίχου από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο πεύκου σε λευκό χρώμα με ασημί γαντζάκια. Τοποθετείται στον τοίχο με βίδες. Μπορείτε να την τοποθετήσετε σε έναν κενό τοίχο για να κρεμάτε τα πανωφόρια ή για να διακοσμήσετε τον χώρο σας.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 60 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 1.6 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σκανδιναβική, ξύλο






1×10 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα