
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x180) Dimcol Lemon 457 Yellow
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×140 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Runner από την εταιρεία Nef-Nef σε μπορντώ χρώμα με εκρού λεπτομέρειες και σχέδιο με λαχούρια. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι τύπου half panama βάρους 185gsm. Μία τραβέρσα που θα στολίσει το τραπέζι της κουζίνας ή της τραπεζαρίας σας σε κάθε περίσταση.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 140 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρας |
|---|---|
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Ποικιλία | Επιτραπέζιοι δρομείς |
| Μοτίβο | Διακοσμητικά |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Width | 36 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.13 kg |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
40×160 εκ, πολυεστέρας, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
43×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα