
Τραπεζομάντηλο (140x240) S-F Regine CE163001
140×240 εκ, πολυεστέρας, ορθογώνιο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 37×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο σε γκρι χρώμα, με μπεζ λεπτομέρειες και καρό σχέδιο της εταιρίας Melinen. Το ύφασμα είναι λονέτα με σύνθεση 35% βαμβάκι-65% polyester. Πρόκειται για ένα ύφασμα που θυμίζει καραβόπανο λόγω της στιβαρότητας και της πυκνότητάς του αλλά έχει πιο μαλακή υφή. Τοποθετήστε το στο τραπέζι της κουζίνας σας και δώστε λάμψη στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 35% Βαμβάκι 65% Polyester |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

140×240 εκ, πολυεστέρας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, επιτραπέζιοι δρομείς
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
Ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
40×180 εκ, με επεξεργασία τεφλόν, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα