
Πλαστικό Τραπεζομάντηλο Ροτόντα (Φ160) L-C Folea 1710834
42×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 43×23 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλαστικό τραπεζομάντηλο ροτόντα με φλοράλ σχέδιο σε βεραμάν-πολύχρωμες αποχρώσεις. Το υλικό κατασκευής του είναι 100% PVC, πολύ ανθεκτικό και πρακτικό καθώς δεν το διαπερνούν υγρά και καθαρίζεται απλά με πανί. Η κάτω πλευρά είναι από Polyester. Ιδανικό για να προστατεύσει το τραπέζι σας από λεκέδες κατά την διάρκεια του γεύματός σας.
| Πλάτος: | 43 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
| Υλικό | Pvc |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 43 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.705 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν,Πολύχρωμο |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

42×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
25×3 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
42×27 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
29×44 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
23×2 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
42×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
25×3 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
43×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
43×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
42×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
42×23 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
150×250 εκ, ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Με επεξεργασία τεφλόν, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα