
Πυρίμαχο Σκεύος Με Καπάκι Vig Ovenware Αντικέ Μαύρο Glazed Stoneware W24 x L20,5 x H8,5 cm Broste Copenhagen
Με καπάκι
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πυρίμαχη φόρμα για σουφλέ της εταιρείας Espiel. Είναι κατασκευασμένη από πορσελάνη ένα υλικό ανθεκτικό στις υψηλές θερμοκρασίες σε ιβουάρ χρώμα με πράσινες λεπτομέρειες. Ιδανικό σκεύος για να σερβίρετε το σουφλέ. Συνδυάστε το με τα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.12 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Με καπάκι





Γυαλί, με καπάκι
Σε απόθεμα

Γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί, με καπάκι
Σε απόθεμα

Κεραμικό, με καπάκι
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα





Γυαλί
Σε απόθεμα

Μέταλο
Σε απόθεμα



Γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα