
11,99 €
Πυρίμαχο Σκεύος Οβάλ (35x24x6.1) K-M GL1000070
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πυρίμαχο σκεύος χωρητικότητας 2.4lt. Το δοχείο είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό γυαλί, κατάλληλο για τρόφιμα. Είναι κατάλληλο για χρήση στον φούρνο μικροκυμάτων και είναι ανθεκτικό για φούρνο (έως 240οC) και κατάψυξη (έως -20οC) ενώ πλένεται στο πλυντήριο πιάτων.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 1.049 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες



Γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες



Με καπάκι


Πορσελάνη
Σε απόθεμα


Κεραμικό, με καπάκι
Σε απόθεμα




Πορσελάνη
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα





Γυαλί
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα





Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα