
Πυρίμαχη Φόρμα Κέικ (31x12.3x7) F-V Glass Dish 59104
Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πυρίμαχο σκεύος σε οβάλ σχήμα κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως σκεύος σερβιρίσματος. Κατάλληλο για φούρνο, φούρνο μικροκυμάτων και κατάψυξη.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 35 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα







Γυαλί, με καπάκι
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, με καπάκι
Σε απόθεμα
Κεραμικό, με καπάκι
Σε απόθεμα

Με καπάκι






Γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Γυαλί, με καπάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
43×29 εκ, διάμετρος

Γυαλί, με καπάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μέταλο
Σε απόθεμα

Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
