
Τραπεζομάντηλο (140x140) Whitegg Z123/3 Beige
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 44×23 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αλέκιαστη ροτόντα που θα χαρίσει μια φρέσκια πνοή στην κουζίνα ή την τραπεζαρία σας. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester σε γκρι χρώμα με σομόν trorical σχέδιο. Η αλέκιαστη ιδιότητά της, την καθιστά πολύ πρακτική και εύχρηστη για καθημερινή χρήση.
| Πλάτος: | 44 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
|---|---|
| Width | 44 cm, 44 cm, 44 cm, 44 cm |
| Depth | 23 cm, 23 cm, 23 cm, 23 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.44 kg, 0.44 kg, 0.44 kg, 0.44 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×25 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

43×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×25 εκ, ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα