Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο Ροτόντα (Φ180) L-C Kalini Grey 1723373
Διαστάσεις 44×23 εκ
13,99 €
Ιστορικό τιμών
- 25/5/2026 - 13,99 €
- 25/9/2025 - 13,99 €
Περιγραφή προϊόντος
Αλέκιαστη ροτόντα που θα χαρίσει μια φρέσκια πνοή στην κουζίνα ή την τραπεζαρία σας. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester σε γκρι χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Η αλέκιαστη ιδιότητά της, την καθιστά πολύ πρακτική και εύχρηστη για καθημερινή χρήση.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 44 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
Προδιαγραφές
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
|---|---|
| Width | 44 cm, 44 cm, 44 cm, 44 cm |
| Depth | 23 cm, 23 cm, 23 cm, 23 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.44 kg, 0.44 kg, 0.44 kg, 0.44 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
44,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
98,99 €
Κονσόλα Εισόδου (80.5x35x90) F-V Tasso 193589
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
85,99 €
Συρταριέρα 3 Θέσεων Με Ροδάκια (41x41x93) F-V Sicela 160824
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12,99 €
Προστατευτική Επιφάνεια με Αυτοκόλλητο 3m Sipo Διάφανη SIP-SBS-T10
Κλασικό
Σε απόθεμα
65,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Alexa Beige
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
85,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Liva Elephant
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
27,5 €
Κουβερτόριο Υπέρδιπλο (220x240) Μουσελίνα Greenwich Polo Club Essential 3468
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42,99 €
Σκαμπό Μπαρ Με Πλάτη (50.5x46x104) Spitishop Elio Grey
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
57,99 €
Ταμπουρέ Με Αποθηκευτικό Χώρο (110x38x40) Songmics LSF0518W02
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
29,99 €
Παπουτσοθήκη 36 Θέσεων Υφασμάτινη (88x28x160) Songmics RXJ036BZ03
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
























