
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (150x240) L-C Kalini Grey 1723375
45×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 43×23 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Αλέκιαστο παραλληλόγραμμο τραπεζομάντηλο σε βεραμάν χρώμα με λευκό tropical σχέδιο. Το ύφασμα από 100% polyester και η αλέκιαστη ιδιότητά του, το καθιστούν πολύ πρακτικό και εύχρηστο στην καθημερινότητα. Ιδανικό τραπεζομάντηλο για να ανανεώσει την αισθητική του χώρου.
| Πλάτος: | 43 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 23 εκ |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
|---|---|
| Width | 43 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.597 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
43×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
45×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
45×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο


Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο
Σε απόθεμα

36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
36×28 εκ, λινό
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, λινό, ορθογώνιο

42×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Ορθογώνιο, τετράγωνο, τραπεζομάντηλο


37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

36×28 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

42×23 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ζακάρ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα