
Ρολόι τοίχου - FHS-B625-7 - 505022 - Rose Gold
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου μεγάλο από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα και ξύλο σε φυσική απόχρωση. Λειτουργεί με 1 AA μπαταρία η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο γραφείο.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 60 cm, 60 cm, 60 cm, 60 cm |
| Depth | 60 cm, 60 cm, 60 cm, 60 cm |
| Height | 5 cm, 5 cm, 5 cm, 5 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό




Επιτοίχια


Επιτοίχια, ξύλο

Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια, πλαστικό


Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Παράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3


Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια

Επιτοίχια, στρογγυλό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια, ξύλο

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό


15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα