
Ρολόι Επίτοιχο Globo Lighting SUSSY 78280 3000K
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό με όψη ξύλου ενώ οι αριθμοί και οι δείκτες είναι σε γκρι χρώμα. Λειτουργεί με 1 AA μπαταρία (δεν περιλαμβάνεται). Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού και να δώσει στυλ στον τοίχο σας αλλά και πρακτικότητα στην καθημερινότητά σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 27 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.404 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ανατολίτικο

Επιτοίχια, πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο

Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα