
Κηροπήγιο (Φ9x22) A-S Candle Holder 198207
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό με γυάλινο στοιχείο. Κατάλληλο κηροπήγιο για ρεσώ. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο, κεραμικό

Μοντέρνο, κεραμικό

Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο


Μοντέρνο, σετ

Κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο

Εσωτερικού χώρου, ανατολίτικο

Εσωτερικού χώρου

Κεραμικό

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό, ανατολίτικο, γιαπάντι

Κεραμικό

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό, κεραμικό, εσωτερικού χώρου

Κεραμικό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα