
Table Candle Holder Eladro 53,5cm AAR6389CR-CR
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Nef-Nef σε εκρού-πράσινο χρώμα με χρυσή λεπτομέρεια στην βάση. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί. Ιδανικό για να διακοσμήσει όλους τους χώρους του σπιτιού σας και να δημιουργήσει μια μοναδική ατμόσφαιρα.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 31 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Πράσινο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό

Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, κεραμικό

Εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Πορσελάνη

Μοντέρνο, κεραμικό

Ανατολίτικο

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο, γιαπάντι

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Σκανδιναβικό, κεραμικό, εσωτερικού χώρου



Ανατολίτικο

Γυαλί, ανατολίτικο


Κεραμικό
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα