
Ρολόι τοίχου - 710HD - 124078 - Silver
Επιτοίχια
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε μαύρο χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες. Λειτουργεί με 1 AA μπαταρία (δεν περιλαμβάνεται). Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού και να δώσει στυλ στον τοίχο σας αλλά και πρακτικότητα στην καθημερινότητά σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 35 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.75 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, μέταλο

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια, ανατολίτικο

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια, πλαστικό


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα