
Ρολόι Τοίχου Πλαστικό Φ36cm E1401A - Oriana Ferelli®
Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
προς αποστολή σε 1 ημέραΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου με μοντέρνο σχέδιο, σε λευκή απόχρωση και μπλε λεπτομέρειες. Κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό που θα δώσει μια στυλάτη πινελιά στον τοίχο του σπιτιού σας. Λειτουργεί με μια μπαταρία AA.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Επιτοίχια |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Γαλάζιο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια
Σε απόθεμα

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μέταλο, αναλογικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, βιομηχανικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Επιτοίχια, πλαστικό, για την κουζίνα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα


Αναλογικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια

Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Επιτοίχια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα
Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα

Επιτοίχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, επιτοίχια
Σε απόθεμα

Επιτοίχια, γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα