
Πλατώ Σερβιρίσματος (40x30x3.5) Espiel Zig-Zag XYX103
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος διακόσμησης από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένος από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα με πλεκτό σχέδιο. Μπορείτε να τον τοποθετήσετε στην τραπεζαρία σας με ένα βάζο πάνω ή κεριά. Συνδυάστε τον με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Ποικιλία | Δίσκοι |
|---|---|
| Υλικό | Ψάθα |
| Σχήμα | Άτυπα |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 38 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, ψάθα, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ψάθα, τετράγωνη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο


Πιατέλες, ξύλο, ψάθα
Σε απόθεμα




Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Ψάθα, οβάλ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πιατέλες, πορσελάνη, στρογγυλή

Οβάλ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ψάθα
Σε απόθεμα
Ψάθα
Σε απόθεμα

Πιατέλες, τετράγωνη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα



15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα