
Platter S Line Ø80cm χειροποίητη YL.14-00N3
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό πιάτο τοίχου με μοντέρνο σχέδιο από την εταιρία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μαύρο χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες. Μπορείτε ακόμη να το τοποθετήσετε επάνω στο τραπεζάκι σαλονιού ή την τραπεζαρία σαν διακοσμητική πιατέλα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Ψάθα |
| Width | 50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα




Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ψάθα


Ψάθα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, ψάθα, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ψάθα
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα





Γυαλί
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα