
5,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικός δίσκος με μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Espiel. Είναι κατασκευασμένος από ξύλο, κατάλληλο για τρόφιμα, σε φυσικό χρώμα. Ιδανικό για να διακοσμήσετε οποιονδήποτε χώρο επιθυμείτε. Συνδυάστε το με τα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Δίσκοι |
| Υλικό | Ξύλο |
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.52 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |



Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
