
14,64 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκος διακόσμησης από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο ύφος. Κατασκευασμένος από ψάθινο υλικό και μπεζ χρώμα. Τοποθετήστε τον πάνω στην τραπεζαρία σας ή στο τραπεζάκι σαλονιού με κεριά στο εσωτερικό του για να δώσετε ξεχωριστή διακόσμηση.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Δίσκοι |
| Υλικό | Ψάθα |
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 35 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καπάκι, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
