
Περιστρεφόμενη Τουρτιέρα (Φ30) S-D Turning Tray 108051
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας σε καφέ χρώμα. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Ιδανικό πλατώ για να σερβίρετε μικρούς μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού σας. *Λόγω της φυσικής του κατάστασης είναι πιθανό να παρουσιάσει μικρές διαφορές στο χρώμα.*
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 60 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1.316 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα





Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Οβάλ

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο

Πορσελάνη




Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα