
Ξύλινος χειροποίητος δίσκος αποθήκευσης λαδί!
Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 2 ημέρεςΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος με βάση και μοντέρνα αισθητική. Η βάση είναι κατασκευασμένη από ξύλο bamboo σε φυσική απόχρωση, ενώ το πλατώ από σχιστόλιθο που το καθιστά ανθεκτικό σε γρατζουνιές και εύκολο στο καθάρισμα. Το πλατώ αφαιρείται για να πλένεται. Διαθέτει λαβή για εύκολη μεταφορά. Ιδανικό πλατώ για να σερβίρετε μικρούς μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Πιατέλες |
| Υλικό | Ξύλο, Σχιστόλιθος |
| Σχήμα | Άτυπα |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 40 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 1.187 kg |
| Material | Πέτρινο,Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο


Πιατέλες, ξύλο, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πιατέλες, σχιστόλιθος
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Δίσκοι, ξύλο, σχιστόλιθος
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, πλαστικό, οβάλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, πιατέλες, με καπάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Οβάλ

Μοντέρνο, πιατέλες, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα