
Φωτιστικό Δαπέδου Heronia Havana Barrel 31-1399
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό δαπέδου με μοντέρνο στυλ, της εταιρείας Viokef. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες και διαθέτει μαύρο υφασμάτινο καπέλο. Διαθέτει καλώδιο για παροχή ρεύματος και διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 60W (δεν συμπεριλαμβάνεται). *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 53 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 5.36 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα








Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


LED, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα



LED
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα