
Φωτιστικό Επιδαπέδιο Aca MF7026R1W MATILDA Ασημί (Silver Coloured)
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 4 eshops σε εύρος τιμών από 147 € έως 182,3 €:
Επιδαπέδιο φωτιστικό της εταιρείας Aca Decor σε μοντέρνο στυλ. Αποτελείται από μεταλλικό σκελετό ασημί απόχρωση και έχει μαρμάρινη βάση σε λευκό χρώμα. Διαθέτει καλώδιο κατασκευασμένο από μαύρο PVC με διακόπτη On/Off και μήκος 2 μέτρα. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 60W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 54 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 82 cm |
| Total weight | 7 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί

LED
Σε απόθεμα
LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό







LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Σε απόθεμα
LED

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


LED, ξύλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα