
Φωτιστικό Δαπέδου Heronia Sand 14-0351
LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό δαπέδου της εταιρείας Heronia με μίνιμαλ σχεδιασμό. Ο σκελετός είναι μεταλλικός σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει καπέλο κατασκευασμένο από ύφασμα σε μπεζ απόχρωση. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Έχει πιστοποίηση προστασίας.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 54 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 82 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα













LED
Σε απόθεμα






Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα

Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα