
Φωτιστικό Δαπέδου Heronia Μπεζ 14-0347
LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωτιστικό δαπέδου της εταιρείας Heronia με μίνιμαλ σχεδιασμό. Ο σκελετός είναι μεταλλικός σε μπρονζέ χρώμα. Διαθέτει καπέλο κατασκευασμένο από ύφασμα σε μπεζ απόχρωση. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Έχει πιστοποίηση προστασίας.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 54 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 82 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα