
Φωτιστικό Δαπέδου Aca Luna V2010351TW White
Γυαλί, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιδαπέδιο φωτιστικό της εταιρείας Aca Decor σε μίνιμαλ στυλ. Είναι κατασκευασμένο από λευκό γυαλί και διαθέτει μεταλλική βάση σε ασημί απόχρωση. Διαθέτει καλώδιο κατασκευασμένο από διάφανο PVC με διακόπτη ποδιού On/Off και μήκος 1,5 μέτρα. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Κύριο υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 54 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 82 cm |
| Total weight | 7 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Γυαλί, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, βιομηχανικό




Πλαστικό
Σε απόθεμα


LED, ξύλο

LED, μοντέρνο

LED
Σε απόθεμα






LED
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα