
JΚ Home Decor - Κηροπήγιο 47x13x11cm
Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Arte Libre σε καφέ-μπεζ χρώμα με χρυσές λεπτομέρεις και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί. Τοποθετήστε το στην βεράντα, την κρεβατοκάμαρα ή το σαλόνι ή όπου αλλόυ επιθυμείτε.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 18 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Arte Libre |

Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Κεραμικό, γυαλί
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα