
Βάση κεριού από γυαλί και μπρούντζο, Uyova
Γυαλί, εσωτερικού χώρου
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο 4 θέσεων κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα. Έχει μοντέρνο σχεδιασμό που το καθιστά ιδανικό για κάθε χώρο του σπιτιού σας. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία ή στο σαλόνι σας και κλέψτε τις εντυπώσεις των καλεσμένων σας. Υποδοχή κεριού: 2.3εκ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 23 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.26 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο



Γυαλί, εσωτερικού χώρου, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα





Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ, κεραμικό

Ανατολίτικο


Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


45×26 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα