
Φανάρι (Φ14x20) A-S Caf 196760
Γυαλί, εσωτερικού χώρου, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο για ρεσώ κατασκευασμένο από γυαλί σε χρυσό χρώμα. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού σας και κλέψτε τις εντυπώσεις των καλεσμένων σας.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 7 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.38 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί, εσωτερικού χώρου, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα



Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




Μοντέρνο



Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Ξύλο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα