
Σουπλά (Φ38) L-C Falbala Noir 1790555
38×1 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×1 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό σουπλά σε μπεζ απόχρωση κατασκευασμένο από ψάθα καλαμιού. Περιμετρικά έχει μαύρες λεπτομέρειες από βαμβάκι. Χρησιμοποιείται για το φαγητό και για να προστατεύσει επιφάνειες, όπως το τραπέζι, το πάσο, κλπ. Συνδυάστε το με την υπόλοιπη διακόσμηση και δώστε στυλ και χαρακτήρα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 1 εκ |
| Width | 38 cm |
|---|---|
| Depth | 1 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 0.25 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

38×1 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

38×38 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

38×38 εκ
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα

Σετ

47×33 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
47×33 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

38×38 εκ, PVC
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ


15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα