
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 5τμχ) Soulworks Rossi 0680014
30×45×35 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 17×20×16 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μπεζ και μπλε σκούρο χρώμα. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. 'Ύψος με λαβές: 15εκ. Ιδανικό για την κουζίνα, το μπάνιο ή την τραπεζαρία σαν διακοσμητικό ή σαν αποθηκευτικό χώρο για μικροπράγματα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 16 εκ |
| Υψος: | 17 εκ |
| Width | 20 cm |
|---|---|
| Depth | 16 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Μπλε |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

30×45×35 εκ
Σε απόθεμα
5×35×25 εκ
Σε απόθεμα
88×35×6 εκ
Σε απόθεμα
88×30×7 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


21×81×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



28×32×32 εκ
Σε απόθεμα










88×30×7 εκ
Σε απόθεμα

26×18×18 εκ
Σε απόθεμα


23×15×15 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2





Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα