
19,9 €
ESTIA ΚΑΡΟΤΣΙ ΛΑΙΚΗΣ NEO BLACK 46lt ΜΑΥΡΟ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 21×81×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καροτσάκι μεταφοράς της εταιρείας εstia σε μαύρο χρώμα. Έχει μεταλλικό σκελετό και σώμα από συνθετικό ύφασμα για ανθεκτικότητα στο βάρος και την υγρασία. Χωρητικότητα 46 λίτρα.
| Πλάτος: | 81 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υψος: | 21 εκ |
| Width | 81 cm, 81 cm, 81 cm, 81 cm |
|---|---|
| Depth | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Height | 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm |
| Total weight | 1.5 kg, 1.5 kg, 1.5 kg, 1.5 kg |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






88×35×6 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






28×32×32 εκ
Σε απόθεμα



30×45×35 εκ
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2






14×18×21 εκ
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα