
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ18x26) Estia Florana 02-29623
26×18×18 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 23×15×15 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένο από ψάθα σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει χερούλι για εύκολη μεταφορά ή και για να το κρεμάσετε. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ένα ράφι. Ιδανικό για να κρατήσει οργανωμένα τα αντικείμενά σας, δίνοντας παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση σας.
| Πλάτος: | 15 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 15 εκ |
| Υψος: | 23 εκ |
| Width | 15 cm |
|---|---|
| Depth | 15 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

26×18×18 εκ
Σε απόθεμα
28×32×32 εκ
Σε απόθεμα




14×18×21 εκ
Σε απόθεμα
38×52×15 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×50×40 εκ, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×52×15 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2




30×45×35 εκ
Σε απόθεμα



21×81×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
17×20×16 εκ
Σε απόθεμα

88×35×6 εκ
Σε απόθεμα





15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα