
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ15x23) Estia Florana 02-29630
23×15×15 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 26×18×18 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένο από ψάθα σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει χερούλι για εύκολη μεταφορά ή και για να το κρεμάσετε. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ένα ράφι. Ιδανικό για να κρατήσει οργανωμένα τα αντικείμενά σας, δίνοντας παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση σας.
| Πλάτος: | 18 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 18 εκ |
| Υψος: | 26 εκ |
| Width | 18 cm |
|---|---|
| Depth | 18 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

23×15×15 εκ
Σε απόθεμα
28×32×32 εκ
Σε απόθεμα




14×18×21 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

38×52×15 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

38×50×40 εκ, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
38×52×15 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα







21×81×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


30×45×35 εκ
Σε απόθεμα
17×20×16 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

88×35×6 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα