
Καροτσάκι Για Ψώνια Estia Neo Black 04-14940
21×81×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 88×35×6 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καροτσάκι μεταφοράς της εταιρείας Homely σε γκρι χρώμα. Έχει μεταλλικό σκελετό και αδιαβροχοποιημένο ύφασμα ενώ διαθέτει ισοθερμική θήκη για την μεταφορά ευπαθών προϊόντων που απαιτείται η διατήρηση της θερμοκρασίας. Έχει πρακτικό χερούλι με γάντζο για να κρεμάσετε επιπλέον σακούλες και μεγάλους τροχούς με διάμετρο 17 εκατοστά. Συνολική χωρητικότητα 40 λίτρα.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 6 εκ |
| Υψος: | 88 εκ |
| Width | 35 cm |
|---|---|
| Depth | 6 cm |
| Height | 88 cm |
| Total weight | 1.8 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Homely |

21×81×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

17×20×16 εκ
Σε απόθεμα


30×45×35 εκ
Σε απόθεμα
88×30×7 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
28×32×32 εκ
Σε απόθεμα


14×18×21 εκ
Σε απόθεμα
5×40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

26×18×18 εκ
Σε απόθεμα
5×35×25 εκ
Σε απόθεμα
5×40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


23×15×15 εκ
Σε απόθεμα
88×30×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

5×40×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα