
23 €
Διακοσμητική Υδρόγειος Σφαίρα (Φ22x43) Estheti 752-19020
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel σε λευκό-μαύρο χρώμα και σχήμα ελέφαντα. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Ιδανικό για να διακοσμήσει την σύνθεση σαλονιού, την τραπεζαρία, το γραφείο ή όπου αλλού σας ταιριάζει!
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
| Width | 25 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα