
Διακοσμητική Φιγούρα Ελέφαντας (25x10x21.4) Espiel FIG222
Πλαστικό, διάμετρος, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel με γεωμετρικό σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από polyresin υλικό σε μαύρο χρώμα με λευκές λεπτομέρειες και σχήμα ρινόκερου. Ιδανικό για να διακοσμήσετε μοναδικά οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 13 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.49 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Πλαστικό, διάμετρος, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Ξύλο, ανατολίτικο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
