
66,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό χώρου σε σχήμα αχλάδι από την εταιρεία Espiel. Είναι κατασκευασμένο από polyresin, σε λευκό-μαύρο χρώμα με έθνικ σχέδιο. Ένα διακοσμητικό που θα δώσει μοναδική όψη στην διακόσμηση του σαλονιού, της τραπεζαρίας ή όποιου χώρου τοποθετηθεί.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Espiel |















Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα











19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα