
65,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζια διακοσμητική σφαίρα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα. Ιδανικό για να τοποθετηθεί στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού για να το διακοσμήσετε.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.34 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Γυαλί, ανατολίτικο






Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα