
10 €
Διακοσμητικό κεραμικό μαϊμού (στόμα κλειστό) - Ασημί - 8x7x13.5εκ
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό χώρου σε σχήμα ανανά που θα χαρίσει μοντέρνα διάθεση στον χώρο σας. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε πράσινο χρώμα. Ιδανικό διακοσμητικό για να τοποθετηθεί επιτραπέζια ή επιδαπέδια σε όποιο μέρος του σπιτιού θέλετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.496 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Γυαλί, ανατολίτικο




Ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα