
Διακοσμητική Κολοκύθα (Φ17x24) Espiel VRE215K2
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό με σχήμα κολοκύθας από την εταιρεία Espiel. Είναι κατασκευασμένο από polyresin σε μπεζ αποχρώσεις με ανάγλυφες λεπτομέρειες. Ιδανικό για να διακοσμήσετε την σύνθεση σαλονιού, την τραπεζαρία ή όποιο άλλο σημείο θέλετε.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 0.62 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Γυαλί, ανατολίτικο

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί, ανατολίτικο


Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα