
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΕΛΕΦΑΝΤΑΣ Fylliana FL19026 ΜΑΥΡΟ-ΧΡΥΣΟ ΧΡΩΜΑ 374-126-933
Μέταλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel σε σχήμα άντρα με περιστρεφόμενη υδρόγειο σφαίρα. Είναι κατασκευασμένο από polyresin σε μαύρο χρώμα. Ιδανικό για να διακοσμήσετε μοναδικά οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.26 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μέταλο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μέταλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο




Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
